Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Technologie pro profesionály

Výstavy a veletrhy

06.10.2022

INTERCLEAN 2022

Vážení zákazníci veletrhu, dne 7.10.2022 jsme pro Vás připravili prohlídku nového stroje RENZACCI s alternativním rozpouštědlem Sensene.

Prohlídka se bude konat od: 10 - 12 hod., na adrese: Dr. Davida Bechera 28, Karlovy Vary

Všichni jste srdečně zváni.

 


 

07.10.2021

24. ročník konference INTERCLEAN

Akce se koná ve čtvrtek 7. října 2021 v brněnském hotelu Passage.

Tímto Vás zveme na INTERCLEAN do Brna, kde se s námi můžete potkat a probrat, co se v naší branži za poslední dobu událo.

Těšíme se na Vás.

 


 

08.09.2021

Veletrh TEXCARE se letos neuskuteční, dodavatelé zrušili účast

Přední dodavatelé pracích a čistících technologií využili na pozadí pandemie koronaviru bezplatný termín zrušení jejich účasti na mezinárodním veletrhu Texcare International 2021 a stornovali svou účast. Poradní rada předního světového veletrhu péče o textil následně doporučila zrušení celého letošního ročníku, který se měl konat na přelomu listopadu a prosince 2021 v německém Frankfurtu, protože jeho úspěch již nelze zaručit.

S ohledem na koronavirovou krizi počátkem letošního roku organizátor veletrhu Messe Frankfurt nabídl vystavovatelům veletrhu Texcare International možnost bezplatně zrušit svou účast do 3. září 2021. V prvních měsících se celkový výhled jevil pozitivně a do začátku srpna svoje vystavovatelská místa zaregistrovalo na 200 společností ze sektoru péče o textil. Přispělo k tomu celosvětově rostoucí tempo očkování i oficiálně schválený koncept ochrany a hygieny Messe Frankfurt. Společnosti však změnily názor krátce před výše uvedeným termínem a rozhodly se z akce odstoupit. Důvod je nejistota ohledně budoucího vývoje pandemie.

 


 

Dobrý den vážení zákazníci,

v současné době se neuskutečnila žádná akce typu výstavy, nebo veletrhy.

Doufáme, že až se zlepší koronavirová situace, tak se v brzké době potkáme.

 

Tým KOVOSLUŽBA OTS, a.s.

Počet položek

5372
položek
4235
skladem

Poslední aktualizace

27.09.2023 07:04

Kontakt

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím